WKS Tempo Białka | Oficjalna Strona Klubu

V: Pojedynek z liderem

3 tygodnie temu | 29.04.2024, 13:08

1 Maja o godzinie 17:00, zespół Białczan na własnym obiekcie podejmie lidera rozgrywek V ligi - Pcimiankę Pcim.

Zespół Tempa, maj rozpoczyna od pojedynku z 1. w ligowej stawce drużyną z Pcimia. Zespół Pcimianki w po 21. rozegranych kolejkach zgromadził 53. punkty, mając dwa punkty przewagi nad 2. rezerwą Wieczystej Kraków, która w niedzielę zremisowała 3:3 z Garbarnią II Kraków, Pcimianka w meczach wyjazdowych 8 razy wygrywała, 2 razy zremisowała i ani razu nie przegrała. Bijąca się o awans Pcimianka, jak dotąd nie doznała ligowej porażki, co czyni ją jedyną drużyną bez porażki w dotychczasowej kampanii, . Pcimianka w ubiegłej kolejce pauzowała, w związku wycofania się Karpat Siepraw. Zespół Tempa doznał znaczącej porażki, na obiekcie w Kocmyrzowie, ulegli oni gospodarzom 3:1, a honorową bramkę w 90. minucie strzelił Michał Sobek. Był to najgorszy mecz w wykonaniu Białczan, po rozpoczeciu tej rundy wiosennej.

Ostatnie spotkanie z Pcimianką, na jesieni, skończyło się remisem - 2:2, gdzie bramkę w ostatnich minutach meczu, dla gospodarzy strzelił były zawodnik Tempa, Maciej Banik (obecnie Naroże Juszczyn). W szeregach zespół z Pcimia, obecnie przebywa Szymon Jeziorski, były zawodnik Tempa.

Wszystkich kibiców, którzy chcą spędzić Majówkę na sportowo, zapraszamy na nasz obiekt, w środowe popołudnie. Będzie też można skorzystać z usługi gastronomicznej podczas przerwy.

Bilety bedą dostepne w dniu meczowym, przy bramie wejściowej na stadion.
Bilet na mecz: normalny - 10 zł, dzieci do lat 12 - wstęp wolny.
Działa także nasza strefa gastronomiczna.