WKS Tempo Białka | Oficjalna Strona Klubu

V: Z Giebułtowem, o ligowe podium

5 miesięcy temu | 03.05.2024, 13:48

Zespół Tempa, po środowej kolejce, uda się do Giebułtowa aby zawalczyć tam o ligowe podium. Obie drużyny mają taką samą ilość punktów - 41. Spotkanie odbędzie się na obiekcie w Giebułtowie, przy ul. Sportowej 3, niedziela, godzina 17:00.

Tempo w 22. kolejce, sensacyjnie pokonało dotychczasowego lidera - Pcimiankę Pcim - 5:1, dwa gole Wojciecha Wydry z pierwszej połowy oraz hattrick zaliczony przez Huberta Basiurę w drugiej połowie, dały 3. punkty oraz umocniły Tempo w czołówce tabeli. Jutrzenka plasująca się na miejscu 3. ex aequo z Tempem, pauzowała w środę, dopisując 3. punkty walkowerem.

Jutrzenka, we wcześniejszej kolejce, u siebie pokonała Skawę Wadowice, 2:0. Jej bilans w meczach domowych to 5 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Ostatnie spotkanie obu zespołów na jesieni zakończyło się wygraną Jutrzenki w Białce, 4:3.